00:00
МСЛ за відповідальну гру!
Гра починається з 18-ти років!
Новини

«Лото-Забава»: Виграно 950 000 гривень завдяки онлайн білетам

Ось і чергове підтвердження тому, що виграти чималі гроші у лотерею можна завдяки білетам, купленим онлайн. Цього разу видалося справжнє комбо! Справа у тому, що у тиражі №1091 «Лото-Забава», розіграш якого відбувся 5-го липня, виграли 950 000 гривень. Розділили їх двоє щасливчиків. Обидва виявились мешканцями міста Львів, й обидва свої білети купили онлайн. А тепер трохи деталей.

Перший переможець виграв 900 000 гривень у Великій грі. Свій лотерейний білет він придбав за день до розіграшу – 4-го липня. Його номер: 0151570. А 50 000 гривень інтерактивного конкурсу «Мані на дивані» пощастило виграти пані на ім’я Зоя. Саме вона додзвонилася у прямому ефірі до студії «Лото-Забава» та виконала всі умови для того, щоб виграти півсотні тисяч гривень. Що цікаво, свій білет вона придбала також 4-го липня.

Нагадуємо, що «Лото-Забава» проходить щонеділі у прямому ефірі о 9:00 на каналі «1+1». Запис програми потім можна переглянути у зручний час, завітавши на наш YouTube канал.

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» щиро вітає всіх переможців та радить їм звернутися на гарячу лінію за телефоном 0(800) 21 00 65 для отримання консультації щодо оформлення виграшів.

Джекпот лотереї наступного тиражу складатиме 3 мільйони гривень.

До речі, «Лото-Забава» - це далеко не єдина лотерея, білети якої можна придбати онлайн, як це зробили щасливчики зі Львова. Переглянути усе різноманіття онлайн-лотерей можна одразу на головній сторінці сайту «М.С.Л.» у окремому підрозділі.

Окрім того, що це швидше, сучасніше та зручніше, виграші можна отримати одразу на банківську картку!

Слідкуйте за новинами та бережіть себе!


Подiлитися:
7 липня 2020
Ми у Viber!