МСЛ за відповідальну гру!
Гра починається з 18-ти років!
Новини

«Королівська велич»: в Умані зірвано півмільйона гривень

Для одного з мешканців міста Умань 15 травня 2020 року стало по-справжньому особливим днем. Саме тоді о 12:23 один з лотерейних учасників придбав квиток електронної миттєвої лотереї «Королівська велич» вартістю 50 гривень. А через кілька хвилин стало відомо про виграш  500 000 гривень!

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» щиро вітає переможця та радить йому звернутися  на гарячу лінію за телефоном 0(800) 21 00 65 для отримання консультації щодо оформлення виграшу.

А поки ми з нетерпінням очікуємо на появу щасливчика, нагадаємо, що «Королівська велич» уже далеко не вперше радує гравців чималими виграшами.

Наприклад, 29 січня 2020 року у місті Новий Розділ був придбаний виграшний лотерейний квиток, який приніс своєму власнику 50 000 гривень. Стільки ж пощастило виграти 17 липня 2019 року гравцю з міста Маріуполь. А ще раніше,  11 травня 2018 року, гравець з міста Харків виграв у цій лотереї 100 000 гривень.

Хочемо також нагадати, що «Королівська велич» належить до чималої родини електронних миттєвих лотерей «Швидкограй». Вони мають чимало привабливих особливостей, але найбільшою з них є той факт, що кожен лотерейний квиток друкується безпосередньо перед  вашими очима за допомогою терміналу на точці продажів.

Правила дуже прості. Дізнатися про них більш детально можна на відповідній сторінці офіційного сайту. Але варто зазначити, що на квитку лотереї «Королівська велич»  розташовано три Гри. Й особливою родзинкою є той факт, що виграти грошові призи у лотереї можна одразу у декількох Іграх на одному квитку. При цьому суми виграшів додаються одна до одної.

Ще однією особливістю є дата появи лотереї «Королівська велич» на українському ринку - якраз напередодні Дня народження лотерей в Європі, який прийнято святкувати щороку 24 лютого.

Ознайомитися з іншими членами чималої родини електронних миттєвих лотерей «Швидкограй» можна на офіційному сайті лотерейного оператора «М.С.Л.»

Подiлитися:
21 травня 2020
Ми у Viber!