МСЛ за відповідальну гру!
Гра починається з 18-ти років!
Новини

Мешканець Ірпеня зірвав рекордний джекпот завдяки онлайн-білету

13 травня 2020 року за результатами проведення тиражу №1952 української державної лотереї «Мегалот», стало відомо про зрив головного призу – Мегаджекпоту - розміром 15 950 000 гривень. Новим мультимільйонером став мешканець міста Ірпінь Київської області, який придбав лотерейний білет онлайн. Цей випадок – унікальний для України, адже це вперше, коли настільки великий приз зривається завдяки лотерейному білету, що був придбаний не на звичайній точці продажу, а онлайн.

За умовами лотереї, щоб зірвати Мегаджекпот, лотерейний учасник має вгадати номери 6 кульок із 42-х та ще одну додаткову кульку. У тиражі № 1952 з лототрону випала наступна комбінація кульок (у порядку зростання): 2, 5, 14, 21, 27, 38 та додаткова кулька з номером 8. Переможець з міста Ірпінь передбачив абсолютно всі кульки. 

Відомо, що лотерейних білетів переможець придбав на 160 гривень при цьому вартість одного білета - 5 гривень. 

Хочемо нагадати, що 2 роки тому, 2-го червня 2018 року, у державній лотереї «Мегалот» був виграний найбільший лотерейний джекпот за всю історію України – 17 750 000 гривень. Тоді виграв мешканець смт Катеринопіль Черкаської області. 

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» щиро вітає нового українського мультимільйонера та радить йому звернутися на гарячу лінію за телефоном 0(800) 21 00 65 для отримання консультації щодо оформлення виграшу. 

Якщо ви - мешканець Ірпеня - не забудьте перевірити свої лотерейні білети! Можливо, пощастило саме вам.

Також закликаємо всіх попіклуватися про власне здоров’я та здоров’я своїх близьких та на період карантину користуватися онлайн-сервісами.

Дізнатися більше про лотереї, правила участі в них та умови їх проведення, а також про місце та час проведення трансляцій розіграшів можна на офіційному сайті «М.С.Л.»

Подiлитися:
14 травня 2020
Ми у Viber!