МСЛ за відповідальну гру!
Гра починається з 18-ти років!
Новини

«Лото-Забава»: виграно 850 000 гривень завдяки онлайн-білетам

Не хочемо хизуватися, але поки частина українців відмічала травневі свята традиційними шашликами, шанувальники «Лото-Забава» повигравали купу грошей, залишаючись у себе вдома! А якщо точніше, то під купою ми маємо на увазі 850 000 гривень, які розділили одразу троє щасливчиків. І це, зверніть увагу, тільки крупних призів! А тепер вйо до деталей!

У першому травневому розіграші «Лото-Забава», який відбувся минулої неділі 3-го травня, було виграно 500 000 у Великій грі, 300 000 у конкурсі «Парочка» та ще 50 000 дісталися учасниці інтерактивного конкурсу «Мані на дивані».

А тепер найголовніше – усі троє переможців придбали свої білети онлайн. Сподіваємось, що цей тренд збережеться, адже це не тільки безпечно в умовах карантину, але й дуже зручно. Про сучасність та світові тренди ми навіть не згадуємо.

Наразі нам відомо, що власниками білетів на 500 000 та 300 000 стали мешканці Києва, а от 50 000 конкурсу «Мані на дивані» поїдуть до Запорізької області. Відоме навіть ім’я власниці півсотні тисяч – Анна. Як вона зірвала приз у прямому ефірі можна переглянути на офіційному YouTube каналі «М.С.Л.»

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» щиро вітає усіх переможців та радить їм звернутися на гарячу лінію за телефоном 0(800) 21 00 65 для отримання консультації щодо оформлення їх виграшів.

Хочемо звернути увагу, що «Лото-Забава» - це далеко не єдина лотерея, білети якої можна придбати онлайн, не полишаючи власної домівки. При цьому виграші можна отримати одразу на банківську картку!

Ми вчергове закликаємо всіх попіклуватися про власне здоров’я та здоров’я своїх близьких. На період карантину користуйтеся онлайн-сервісами.

Дізнатися більше про лотереї, правила участі в них та умови їх проведення, а також про місце та час проведення трансляцій розіграшів можна на офіційному сайті «М.С.Л.»


Подiлитися:
5 травня 2020
Ми у Viber!