МСЛ за відповідальну гру!
Гра починається з 18-ти років!
Новини

«Лото-Забава»: виграли понад півмільйона, залишившись удома

19 квітня 2020 року відбувся розіграш 1080-го тиражу найбільш популярної сімейної лотереї бінго в країні – «Лото-Забава». Розіграші продовжуються, хоча й у адаптованому форматі – з дотриманням усіх вимог МОЗ України.

Цього разу головний приз у 500 000 гривень у «Головній грі» розділили між собою 3 учасники лотереї: мешканці міста Ямпіль, Чернівці та Шпола Черкаської області. Кожен з них виграв по 166 666 гривень. Що найголовніше – свої лотерейні білети вони придбали онлайн, не полишаючи домівки та залишаючись у безпеці. Так само зробив і переможець конкурсу «Мані на дивані», який виграв 50 000 гривень у тому ж тиражі – придбав свій білет онлайн.

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» щиро вітає усіх переможців та радить їм звернутися на гарячу лінію за телефоном 0(800) 21 00 65 для отримання консультації щодо оформлення їх виграшів.

Дізнатися більше про лотерею, правила гри, умови їх проведення та про місце та час проведення трансляцій розіграшів можна на офіційному сайті «М.С.Л.»

Шановні лотерейні шанувальники, закликаємо слідкувати прикладу переможців «Лото-Забава» та купувати білети онлайн. Нагадуємо, що більшість ваших улюблених лотерей ви можете купити на нашому сайті, не виходячи з дому, а виграші отримати на банківську картку.

Попіклуйтесь про власне здоров’я та здоров’я своїх близьких. На період карантину користуйтеся онлайн-сервісами.


Подiлитися:
21 квітня 2020
Ми у Viber!