МСЛ за відповідальну гру!
Гра починається з 18-ти років!
Новини

«Товстий гаманець»: у продажі нова серія з головним призом у 500 000

Електронна миттєва лотерея «Товстий гаманець» отримала вагоме поповнення. До продажу надійшла нова серія з трьома іграми та головним призом у 500 000 гривень. Випробувати його можна вже зараз на всіх точках розповсюдження лотерей власної мережі «М.С.Л.»(ЛОТО маркети, фірмові кіоски, фірмові столи тощо). При цьому вартість одного квитка – 50 гривень.

До цього часу ЕМЛ «Товстий гаманець» родини «Швидкограй» розповсюджувався у трьох цінових сегментах: 5, 10 та 20 гривень з головними призами 50 000, 100 000 та 200 000 грн відповідно. Але тепер лотерея отримала поповнення. Разом із збільшенням розміру головного призу, додалися нові ігри у квитку та вдосконалився його дизайн.

Однією з особливостей квитка за 50 гривень є наявність на ньому одразу трьох ігор, кожна з яких розігрується окремо. Кожна з них має просту але цікаву механіку. При цьому виграші можуть ховатися як у одній з них, як у двох, так і у всіх трьох одночасно.

Більш детально дізнатися про правила гри нової серії електронної миттєвої лотереї «Товстий гаманець» можна, відвідавши окрему сторінку на офіційному сайті «М.С.Л.», або зателефонувавши на безкоштовну гарячу лінію за номером 0 (800) 21 00 65.

Хочемо також нагадати, що починаючи з листопада 2019 року, ЕМЛ «Товстий гаманець» вийшла на новий рівень та стала доступною до гри онлайн. Спробувати онлайн версію цієї миттєвої лотереї можна прямо зараз на офіційному сайті оператора державних лотерей «М.С.Л.»

Виграші до 100 грн включно вказані за вирахуванням податків і зборів.

Подiлитися:
26 лютого 2020
Ми у Viber!