МСЛ за відповідальну гру!
Гра починається з 18-ти років!
Новини

«Лото-Забава»: виграно 1 000 000 гривень на Хмельниччині

16 лютого 2020 року черговий ефір «Лото-Забава» стартував з обіцяної телеведучими кінонесподіванки. На знімальний майданчик «Фабрики мільйонерів» завітали зіркові гості – актор театру і кіно Михайло Кукуюк і репер Вова зі Львова. Вони приїхали не тільки анонсувати прем’єру нової вітчизняної комедійної стрічки «Побачення у Вегасі», але й спробувати себе у якості ведучих популярного українського бінго! Чому? Тому що «Лото-Забава» завжди прагне підтримувати молоде вітчизняне кіно, а тому виступила спонсором зйомок «Побачення у Вегасі».  

Під час розіграшу 1071-го тиражу у «Великій грі» було виграно 1 000 000 гривень на Хмельниччині. Новоспечений багатій придбав виграшний білет № 0012428 у м. Шепетівка на фірмовому столі «М.С.Л.», який розташовано у торговому центрі, що знаходиться за адресою: вул. Героїв Небесної Сотні, 33. Переможець став 357-м щасливчиком на лічильнику мільйонерів та мультимільйонерів «Лото-Забава» та вже восьмим мільйонером у цьому році.   

У постійному конкурсі «Багаті та Відомі» було виграно 250 000 гривень. Приз дістався мешканцю Луганщини – Володимиру Котляру, який сидів у синьому ряді на 11-му місці. Колишній інженер-механік, а нині пенсіонер, пан Володимир присвятив лотерейному хобі чимало років. Йому навіть вдалось бути з-поміж тих щасливчиків, які були запрошені на святкування 10-річчя «Лото-Забава» у столичному ресторані уже більше десяти років тому. Тоді переможцю «Багаті та Відомі» пощастило виграти кухонний комбайн. Цього ж разу пані Фортуна посміхнулась на 250 000 гривень. Пан Володимир каже, що одним з перших подарунків із виграних грошей буде новий смартфон для онучки.  

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» вітає переможців та радить звертатися на гарячу лінію за телефоном 0(800) 21 00 65 для отримання консультації щодо оформлення виграшу.


Подiлитися:
17 лютого 2020
Ми у Viber!