МСЛ за відповідальну гру!
Гра починається з 18-ти років!
Новини

«Стирачки»: У Києві виграно 500 000 гривень у «Десять перлин»

8 лютого 2020 року у Києві зірвали куш розміром півмільйона гривень у миттєвій лотереї «Десять перлин» родини «Стирачки». Власником виграшу став відвідувач столичного фірмового столу «М.С.Л.», що на вул. Якутська, 8. Наразі відомо, що той самий білет було придбано о 15:44, а сама його вартість обійшлась щасливчику у 19,65 грн. 

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» щиро вітає власника 500 000 гривень та радить йому звернутися на гарячу лінію за телефоном 0(800) 21 00 65 для отримання консультації щодо оформлення виграшу.

Лотерея «Десять перлин» відноситься до так званих скретч-лотерей. Це – один з найбільш популярних та впізнаваних видів лотерей у всьому світі. Для того, щоб визначити виграшність того чи іншого білета, гравець має стерти на ньому один або більше спеціальних захисних шарів та слідувати правилам гри. Вони надруковані одразу на білеті. Завдяки тому, що ця лотерея - миттєва, гравець може одразу на точці продажів дізнатися розмір свого виграшу.

Правила гри у лотереях родини «Стирачки» прості та зрозумілі. Вони розраховані як на давніх шанувальників цього виду дозвілля, так і на новачків. Більш детальну інформацію про них можна дізнатися на офіційному сайті оператора державних лотерей «М.С.Л.» або за телефоном безкоштовної гарячої лінії 0 800 21 00 65.

Звертаємо увагу, що зіграти у лотерею «Десять перлин» можна на будь-якій точці продажів лотерей компанії «М.С.Л.»

Виграші розміром до 100 грн включно зазначаються на лотерейних білетах за вирахуванням податків та зборів.

Подiлитися:
11 лютого 2020
Ми у Viber!