МСЛ за відповідальну гру!
Гра починається з 18-ти років!
Новини

«Лото-Забава»: перший гарантований 1 000 000 виграно в Одесі

9 лютого 2020 року під час розіграшу 1070-го тиражу у «Великій грі» було виграно дебютний 1 000 000 гривень за новими правилами. Нагадаємо, що відтепер гравці отримають шанс виграти мільйон гривень у категорії «три горизонталі в одному ігровому полі з підковками». Новоспечений багатій придбав виграшний білет № 0011087 в Одесі у «ЛОТО маркеті», що знаходиться за адресою: вул. генерала Бочарова, 2. Переможець став 356-м щасливчиком на лічильнику мільйонерів та мультимільйонерів «Лото-Забава» та вже сьомим мільйонером у цьому році.  

У постійному конкурсі «Багаті та Відомі» було виграно максимальний приз - 500 000 гривень. Приз дістався мешканці Черкаської області – Анні Коваленко, яка сиділа у жовтому ряді на 7-му місці. Анна Василівна працює диспетчером на молокопереробному заводі, а регулярно грати у «Лото-Забава» почала з нового року. Дуже хотілось виграти автомобіль в акції, але не пощастило, з тих пір пані Анна продовжує грати, сподіваючись на мільйон. Завдяки супергрі «Багаті та Відомі» половинка бажання переможниці вже здійснилась. А от у своїй перемозі Анна Василівна була впевнена від самого початку: тоді, коли їй зателефонували зі студії та повідомили, що вона сидітиме на сьомому місці. Сімка виявилась улюбленим числом героїні конкурсу та принесла їй удачу.

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» вітає переможців та радить звертатися на гарячу лінію за телефоном 0(800) 21 00 65 для отримання консультації щодо оформлення виграшу.


Подiлитися:
10 лютого 2020
Ми у Viber!