МСЛ за відповідальну гру!
Гра починається з 18-ти років!
Новини

«ПОЛЮВАННЯ ЗА СКАРБАМИ»: У столиці зірвали 50 000 гривень

31 січня 2020 року в електронній миттєвій лотереї «ПОЛЮВАННЯ ЗА СКАРБАМИ» родини «Швидкограй» було зірвано 50 000 гривень. Власником виграшу став гравець, який придбав  лотерею у столичному «ЛОТО маркеті», що на вул. Солом’янська, 28. Відомо, що зіграти переможець вирішив з самого ранку о 8:50, а на купівлю квитка витратив 20 гривень.

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» щиро вітає щасливчика та радить йому звернутися на гарячу лінію за телефоном 0 (800) 21 00 65 для отримання консультації щодо оформлення виграшу.

«ПОЛЮВАННЯ ЗА СКАРБАМИ» відноситься до миттєвих лотерей, квитки яких друкуються одразу на очах у покупців на терміналі. Виграшність може бути перевірена гравцем як одразу на точці продажів, так і пізніше у будь-який зручний час. Крім того, з липня 2019 року зіграти у цю лотерею можна також онлайн на офіційному сайті оператора державних лотерей «М.С.Л.»

Лотерея має яскравий дизайн та унікальну механіку гри, зрозумілу як початківцям, так і давнім шанувальникам цього виду дозвілля.

Вартість одного лотерейного квитка становить 20 гривень. Окрім 50 000 гривень у лотереї передбачено чимало інших грошових призів. Найменший з них дорівнює вартості одного квитка.

Більше деталей про правила гри та умови проведення лотереї можна дізнатися на окремій сторінці на офіційному сайті оператора державних лотерей «М.С.Л.» або за телефоном гарячої лінії 0 (800) 21 00 65.

Подiлитися:
4 лютого 2020
Ми у Viber!