МСЛ за відповідальну гру!
Гра починається з 18-ти років!
Новини

«Каре»: фантастичний збіг збагатив двох гравців на 540 000 гривень

Одразу двом шанувальникам нової лотереї  «Каре» пощастило зірвати куш загальною сумою у 540 000 гривень! 27 грудня 2019 року обидва гравці зробили ставки вартістю усього 5 гривень, які того ж дня кожному з них повернулися виграшем у 270 000 грн. Щасливим для них став тираж №149.

Варто зазначити, що один з переможців для гри завітав до «ЛОТО маркету», що у смт Рокитне Київської області, а другий зробив ставку онлайн на офіційному сайті «М.С.Л.».

Окремої уваги заслуговує комбінація, на яку вони зробили свої ставки. Обидва поставили по 5 гривень на комбінацію «Стріт-флеш» з коефіцієнтом 54 000. Виграш подібного призу однією людиною – неабияка подія. А виграш одразу двома гравцями – по-справжньому фантастичний збіг! Щиро вітаємо переможців!

Нагадаємо, що державна числова лотерея «Каре» стартувала у жовтні 2019 року. Вартість однієї ставки складає від 5 гривень, а приз може сягати мільйонів гривень.

Детальніше про правила гри можна дізнатись на офіційній сторінці державної лотереї «Каре», або звернувшись на гарячу лінію «М.С.Л.».

Подiлитися:
9 січня 2020
Ми у Viber!