00:00
МСЛ за відповідальну гру!
Гра починається з 18-ти років!
Новини

«М.С.Л.» підтримує рішучі дії Кабміну у наведенні ладу на лотерейному ринку

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» підтримує ініціативу Кабінету міністрів внести необхідні зміни у нормативно-правові акти для унеможливлення незаконному гральному бізнесу працювати під назвою «лотереї».

Але при цьому «М.С.Л.» має занепокоєння, що обраний Урядом спосіб боротьби навряд чи здатен допомогти у вирішенні питання боротьби з нелегальним бізнесом. 

Нелегальний бізнес не має ніяких ліцензій, не виконує ніяких ліцензійних умов і не має ніяких електронних систем прийняття ставок, у частині яких Уряд скасував ліцензійні умови. Очевидно, що для ефективної боротьби з тіньовим ринком необхідні комплексні заходи, які були б ефективними та вживались своєчасно державними органами в межах їх повноважень. 

Спираючись на свій 50-річний досвід роботи на ринку лотерей, та 25-річний досвід участі в провідних європейських і міжнародних лотерейних організаціях, вважаємо, що для остаточного подолання псевдо-лотерей та повноцінного виконання чинного законодавства, Мінфіну необхідно розробити та впровадити нові ліцензійній умови для операторів державних лотерей. У ліцензійні умови необхідно внести всі необхідні положення, які приберуть будь-яку можливість використовувати лотереї для розповсюдження незаконних азартних ігор.

У той же час, «М.С.Л.» звертає увагу, що оператори державних лотерей у своїй роботі керуються Законом України «Про державні лотереї в Україні» 2012 року. Частково скасований наказ Держкомпідприємництва 2002 року не застосовується до моменту приведення його у відповідність до вищевказаного Закону.


Подiлитися:
20 грудня 2019
Ми у Viber!