МСЛ за відповідальну гру!
Гра починається з 18-ти років!
Новини

«Спортпрогноз»: джекпот 290 000 гривень розділили навпіл

Головний приз 20-го тиражу лотереї ТОТО «Спортпрогноз», що розігрувався протягом 6-8 липня 2019 року, не встояв перед натиском футбольних знавців! Джекпот сумою 290 000 гривень цього разу розділили між собою відразу двоє прогнозистів, які правильно вказали результати 12 футбольних матчів програми. До програми 20-го тиражу потрапила ціла низка цікавих матчів, зокрема: фінальний двобій Копа Америка 2019 між командами Бразилії та Перу, а також поєдинок за третє місце. Окрім того, фінал Кубку КОНКАКАФ та матчі у рамках чемпіонатів Африки та Фінляндії.  

Відомо, що перша виграшна ставка була оформлена онлайн. Це перший випадок виграшу джекпоту «Спортпрогноз» завдяки онлайн реєстрації чека. Нова зручна функція купівлі білетів через Інтернет стала доступна у рамках грандіозного оновлення лотереї «Спортпрогноз», що відбулось наприкінці червня. Наразі про щасливчика відомо, що виграшний купон на суму 540 гривень було оформлено 5 липня, а завдяки системній грі, фінальний виграш переможця склав 150 996 гривень. Другу ставку оформив гравець зі Львова у «ЛОТО маркеті», який розташований за адресою: вул. Стрийська, 109. Футбольний знавець грав за простою ставкою, сума чека склала 25 гривень, а виграш – 145 000 гривень.

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» щиро вітає переможців і радить їм звернутися на гарячу лінію за телефоном 0(800) 21 00 65 для отримання консультації щодо оформлення їх виграшів.

«Спортпрогноз» - один з найперших брендів «М.С.Л.», який з’явився ще за радянських часів у 1987 році. За більш ніж тридцять років розвитку та вдосконалення «Спортпрогноз» залишається єдиною спортивною лотереєю, в якій розігрується джекпот, та, одночасно, лотереєю з найбільшою частотою зриву джекпоту в Україні.


Подiлитися:
10 липня 2019
Ми у Viber!