МСЛ за відповідальну гру!
Гра починається з 18-ти років!
Новини

Мільйонером «Лото-Забава» став ветеран АТО зі Львівщини

7 липня 2019 року ведучі державної лотереї «Лото-Забава» - Лариса Руснак і Анатолій Гнатюк урочисто вітали нового почесного учасника «КЛУБУ МІЛЬЙОНЕРІВ «М.С.Л.» - Віталія Марича зі Львівщини, ветерана АТО, який три роки боронив Україну на Сході. Омріяну суму з шістьма нулями Віталію пощастило виграти 17 березня 2019 року, під час розіграшу 1023-го тиражу «Лото-Забава». 

Разом із сертифікатом Віталій Марич отримав у подарунок від оператора державних лотерей «М.С.Л.» ексклюзивну програму – «Два дні з життя мільйонера», яка включає безліч розваг, серед яких: участь у прямому ефірі телешоу, відвідування статусних столичних ресторанів, проживання у готелі, збудованому за кошти від лотерей, білосніжний лімузин і VIP-екскурсію визначними місцями Києва. У рамках цього проекту переможець також став першим відвідувачем єдиного в Україні 5D Музею «Становлення української нації», офіційне відкриття якого заплановане на 3 серпня 2019 року. Екскурсію 25 експозиціями з сотнею фігур видатних українських діячів від найдавніших часів до сьогодення особисто провів засновник музею, автор багатьох успішних проектів, спрямованих на популяризацію української історії, культури та традицій – Валерій Галан.

У майбутньому виграні гроші Віталій Марич планує витратити на придбання власного будинку та автомобіля. Переможець переконаний, щоб мрії здійснювалися, треба в них вірити і удача обов’язково прийде. Саме тому, він радить усім гравцям «Лото-Забава» не здаватися, продовжувати грати та вірити у свою фортуну.  

У тому ж тиражі, коли Віталій Марич отримав чек на 1 000 000 гривень, в Україні з’явився щасливчик, який зірвав 3 000 000 гривень і став 335-м мільйонером лотереї «Лото-Забава».


Подiлитися:
8 липня 2019
Ми у Viber!