МСЛ за відповідальну гру!
Гра починається з 18-ти років!
Новини

«Лото-Забава»: гравець з Волині виграла 500 000 гривень

30 червня 2019 року під час розіграшу 1038-го тиражу «Лото-Забава» у рамках «Багаті та Відомі» було виграно найбільший приз конкурсу – 500 000 гривень. Фортуна була прихильною до Тетяни Бортнік з с.Дарівка, що у Волинській області. Щасливиця сиділа на 19-му місці у зеленому ряді. Тетяна Вікторівна зізналась, що почала грати у «Лото-Забава» завдяки своєму дідусеві – Сергію Васильовичу, який надихнув її на цю справу. Сергій Васильович справжній ветеран лотерейної гри та захоплюється цим хобі з 1966 року, а у «Лото-Забава» грає з найпершого тиражу. Свій виграш у півмільйона гривень пані Тетяна планує витратити на ремонт дідусевого будинку.  

У конкурсі «Мані на дивані» було виграно призів на загальну суму 60 000 гривень. Власником максимального призу в розмірі 50 000 гривень стала Тамара Володимирівна з Дніпра, яка вчасно підняла слухавку, коли до неї телефонували зі студії, а потім правильно вгадала, якому малюнку з верхнього ряду відповідає малюнок з нижнього. Другий переможець «Мані на дивані» – Олександр Іванович з с.Юрківка Запорізької області, не зміг правильно зібрати пазл, а тому збільшив свій початковий виграш лише у 2 рази, уполювавши 10 000 гривень.

Окрім того, 30 червня студію відвідала й переможниця виїзного розіграшу «Лото-Забава» в Одесі, яка виграла 50 000 гривень. Ведучі «Лото-Забава» урочисто привітали щасливицю, вручили Наталії Братковій разом з чоловіком Сергієм сертифікат на виграш півсотні тисяч гривень, а разом із ним і відповідну суму грошей. У цей день своїм призом скористалась й інша переможниця виїзного розіграшу. У гості на «Фабрику мільйонерів» завітала одна з трьох переможців, яка 23 червня в Одесі виграла запрошення до студії у якості гостя – пані Юлія. Переможниця отримала нагоду не тільки з головою зануритися в атмосферу розіграшу чергового тиражу «Лото-Забава», але й поспостерігати за улюбленою лотерею з-за лаштунків.  

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» вітає переможців 1038-го тиражу та радить їм звернутися на гарячу лінію за телефоном 0 (800) 21 00 65 для отримання консультації щодо оформлення своїх виграшів.  


Подiлитися:
1 липня 2019
Ми у Viber!