МСЛ за відповідальну гру!
Гра починається з 18-ти років!
Новини

«Лото-Забава»: гравець з Івано-Франківська виграла 100 000 гривень

2 червня під час розіграшу 1034-го тиражу «Лото-Забава» у рамках конкурсу «Багаті та Відомі» було виграно 100 000 гривень. Цього разу удача посміхнулась Наталії Гальма з м.Івано-Франківськ. Щасливиця сиділа на 9-му місці у жовтому ряді. Виявилось, що Наталія Ярославівна справжнісінький ветеран «Лото-Забава» та захоплюється цим хобі з 1999 року, а також передплачує «Азарт від МСЛ», щоб тримати руку на пульсі всіх свіжих новин, акцій та конкурсів. Візит до студії «Фабрики мільйонерів» 2 червня 2019 року став уже не першим на рахунку Наталії Ярославівни. А дебютувала героїня конкурсу на знімальному майданчику «Лото-Забава» у далекому 1999 році, а у 2000-х їй пощастило виграти автомобіль. Цього ж разу фортуна посміхнулась Наталії Ярославівні на 100 000 гривень. Свій приз переможниця планує витратити на допомогу племінникам.  

В оновленому конкурсі «Мані на дивані» було виграно призів на загальну суму 60 000 гривень. Власником максимального призу в розмірі 50 000 гривень став Володимир Васильович з с.Погребище Вінницької області, який правильно вгадав, якому малюнку з верхнього ряду відповідає малюнок з нижнього. Головний герой другого етапу «Мані на дивані» – Людмила Володимирівна з Фастова, що на Київщині, не змогла правильно зібрати пазл, а тому збільшила свій початковий виграш лише у 2 рази, уполювавши 10 000 гривень.

Нагадаємо, що відповідно до нових правил інтерактивного конкурсу «Мані на дивані», узяти в ньому участь відтепер можуть не тільки гравці, які дивляться у цей момент розіграш «Лото-Забава» по телевізору, але й ті, хто не має змоги його дивитися. Відрізняються лише суми виграшів. Щасливчик конкурсу миттєво виграє 5000 гривень, якщо дивиться прямий ефір, або 500 гривень, якщо не дивиться. Після цього гравець отримує шанс збільшити свій початковий виграш у два рази чи десять разів, залежно від того, чи зможе правильно скласти пазл з малюнків на оновленому табло «Мані на дивані».  

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» вітає переможців 1034-го тиражу та радить їм звернутися на гарячу лінію за телефоном 0 (800) 21 00 65 для отримання консультації щодо оформлення своїх виграшів.  


Подiлитися:
3 червня 2019
Ми у Viber!