МСЛ за відповідальну гру!
Гра починається з 18-ти років!
Новини

«Спортпрогноз»: джекпот 450 000 розділили між Києвом і Львовом

Головний приз 992-го тиражу лотереї ТОТО «Спортпрогноз» не встояв перед натиском футбольних знавців! Джекпот сумою 450 000 гривень цього разу розділили між собою відразу двоє прогнозистів, які правильно вказали результати 12 футбольних матчів програми. Програма цього тиражу складалась з цілого калейдоскопу матчів у рамках національних чемпіонатів Англії, Іспанії, Італії та Німеччини. До того ж, до програми 992-го тиражу потрапив центральний поєдинок 25-го туру чемпіонату України: протистояння київського «Динамо» і донецького «Шахтар» на НСК «Олімпійський», що відлунало 24 квітня.

Відомо, що перша виграшна ставка була зроблена у Києві у кіоску ТОВ «ДЛУ» №152 на проспекті Палладіна, 24. Переможець грав за системною ставкою та сума чека склала 720 гривень. Завдяки цьому загальний виграш прогнозиста сягнув позначки у 245 112 гривень. Другу ставку оформив гравець зі Львова у «ЛОТО маркеті», який розташований за адресою: вул. Горської, 5. Другий герой теж грав за системною ставкою, що коштувало йому 80 гривень, а загальна сума виграшу склала 233 096 гривень.  

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» щиро вітає переможців і радить їм звернутися на гарячу лінію за телефоном 0(800) 21 00 65 для отримання консультації щодо оформлення їх виграшів.

«Спортпрогноз» - один з найперших брендів «М.С.Л.», який з’явився ще за радянських часів у 1987 році. За тридцять років розвитку та вдосконалення «Спортпрогноз» залишається єдиною спортивною лотереєю, в якій розігрується джекпот, та, одночасно, лотереєю з найбільшою частотою зриву джекпоту в Україні.


Подiлитися:
26 квітня 2019
Ми у Viber!