МСЛ за відповідальну гру!
Гра починається з 18-ти років!
Новини

Новорічні подарунки від «Мегалот» і «Київстар смарт-гроші»

«Мегалот» разом із «Київстар» приготували приємний передноворічний сюрприз для всіх гравців! З 26 грудня 2018 року по 8 січня 2019 року кожен, хто поповнить рахунок через сервіс «Київстар смарт-гроші» і придбає лотерейні білети «Мегалот», може отримати у подарунок ще три білети!

Що треба зробити для участі у цій передноворічній акції?

Умова 1. 

Користувач повинен поповнити свій особистий рахунок на сайті www.msl.ua від 100 гривень або більше однією транзакцією через платіжний канал «Київстар смарт-гроші». Послуга діє для абонентів передплаченого зв’язку оператора «Київстар».

Умова 2. 

Гравець повинен придбати лотерейні білети «Мегалот» (з автозаповненням) на загальну суму від 20 гривень і більше.

Після виконання першої та другої умов, користувач отримує у подарунок два додаткові лотерейні білети «Мегалот» (з автозаповненням) вартістю по 5 гривень кожен і один білет «Морський бій» вартістю 10 гривень на загальну суму 20 гривень.

Білети реєструються на тираж, відкритий в реєстрацію білетів, під час придбання білетів.

Умови 1 та 2 повинні відбутися у термінах дії акції. Платіжні транзакції, зараховані на особисті рахунки користувачів поза зазначеного періоду, в акції участі не приймають.

Акція діє в разі придбання білетів зі сторінки з акцією.

Користувач може брати участь в акції один раз.

Визначення виграшу

Визначення та виплата виграшу відбувається відповідно до умов проведення обраної лотереї.

Інформацію щодо білетів користувач може подивитися в особистому кабінеті гравця на сайті www.msl.ua (для авторизованих користувачів).

Більш детально з умовами акції можна ознайомитися на сайті www.msl.ua.

А чи знаєте ви, що за статистикою, чимало лотерейних виграшів припадає саме на подаровані білети?! Тож, не баріться, поспішайте отримати свої подарунки від «Мегалот» і «Київстар» і скористайтеся своїм шансом розбагатіти!  


Подiлитися:
28 грудня 2018
Ми у Viber!