МСЛ за відповідальну гру!
Гра починається з 18-ти років!
Новини

ЕМЛ «Святкова» роздає гравцям «Різдвяні подарунки»

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» повідомляє про старт нової серії електронної миттєвої лотереї (ЕМЛ) «Святкова» з родини «Швидкограй». Нова серія, що має назву «Різдвяні подарунки», присвячена веселим зимовим святам і світлому Різдву зокрема. Лотерея «Святкова» покликана дарувати шанувальникам миттєвих лотерей ще більше радісних емоцій у сезон новорічних свят, а також радувати приємними виграшами. Вартість квитка ЕМЛ «Святкова» серії «Різдвяні подарунки» складає 10 гривень, а максимальний приз – 20 000 гривень.

Щоб виграти грошовий приз, гравець має знайти на квитку збіги «своїх» і «виграшних» символів. Ці збіги мають утворити на ігровому полі лінію (горизонталь або вертикаль) з 4-х символів. Навіть якщо на квитку не вдалось закреслити горизонталь або вертикаль, для гравців передбачена ще одна можливість отримати приз: нижче основного ігрового поля розміщується один додатковий символ, обраний випадковим чином. Якщо цей символ співпав з будь-яким з символів гравця, можна одразу виграти 50 гривень.

Електронна миттєва лотерея «Святкова» серії «Різдвяні подарунки» має лімітовану кількість квитків та обмежений період продажів. Отже, щоб перевірити свою удачу у новій серії та виграти приємні грошові призи до свят, не треба зволікати!

Нагадаємо, що у 2017 році електронні миттєві лотереї «М.С.Л.» потрапили до ТОП-10 найбільш інноваційних продуктів за результатами European Lotteries Innovation Award - конкурсу, організованого Європейською Асоціацією державних лотерей і ТОТО (EL), призначеного для просування та визнання кращих інновацій у лотерейній індустрії Європи.


Подiлитися:
18 грудня 2018
Ми у Viber!