МСЛ за відповідальну гру!
Гра починається з 18-ти років!
Новини

«Спортпрогноз»: У Харкові виграно джекпот сумою 310 000 гривень

У лотереї ТОТО «Спортпрогноз» у тиражі 889 від 11 вересня було зірвано джекпот розміром у 310 тис. гривень. Головний приз дістався гравцю з Харкова, який правильно спрогнозував результати 12 футбольних матчів. Програма 889 тиражу була досить цікавою, як для футбольних уболівальників, так і для прихильників «Спортпрогноз». Вона складалась з поєдинків у рамках Ліги націй та товариських матчів національних збірних з Європи та Америки. 

Відомо, що виграшна ставка переможця тиражу сумою усього 10 гривень була зроблена у Харкові у «ЛОТО маркеті», що знаходиться за адресою: вулиця 23-го Серпня, 30. Оператор державних лотерей «М.С.Л.» вітає переможця з виграшем та радить звернутися на гарячу лінію за телефоном 0 (800) 21 00 65 для отримання консультації щодо оформлення виграшу. 

Нагадаємо, що попередній джекпот «Спортпрогноз» сумою 210 000 гривень було виграно у Василькові (Київська область). Тоді переможцем став – Ігор Панченко, неординарна особистість, на досвіді якого вже було кілька крупних виграшів в улюбленій лотереї. Він став першим гравцем, який зміг протягом трьох днів двічі поспіль виграти джекпот. Пан Панченко з радістю розповів про свою формулу успіху. 

Лотерея ТОТО «Спортпрогноз» - один з найперших брендів «М.С.Л.», який з’явився ще за радянських часів у 1987 році. За тридцять років розвитку та вдосконалення «Спортпрогноз» залишається єдиною спортивною лотереєю, в якій розігрується джекпот, та, одночасно, лотереєю з найбільшою частотою зриву джекпоту в Україні.


Подiлитися:
12 вересня 2018
Ми у Viber!