МСЛ за відповідальну гру!
Гра починається з 18-ти років!
Новини

«Лото-Забава»: Мешканка Житомиру виграла 100 000 гривень

9 вересня 2018 року під час розіграшу 996 тиражу «Лото-Забава» були виграні 100 000 гривень у конкурсі «Багаті та Відомі». Приз дістався Людмилі Іванівні – вчительці молодших класів з Житомира. У студії переможниця опинилася вперше, але цьому передувала низка по-справжньому містичних збігів. Спочатку Людмила Іванівна зробила собі подарунок на День народження та придбала два білети «Лото-Забава». Потім подивилась розіграш улюбленої лотереї, де була обрана саме її комбінація. І як результат, пані Людмила опинилася на прямому ефірі «Лото-Забава» у зеленому ряді під №17. Виявилось, що саме цей колір та число – улюблені для Людмили Іванівни. Вони й принесли їй удачу. Частину свого призу переможниця планує витратити на благодійність, частину – на свою сім‘ю  

У конкурсі для телеглядачів «Мані на дивані» було виграно відразу два максимальних призи. Першим героєм конкурсу стала пані Ганна з Києва, якій зателефонували зі студії та привітали з виграшем 20 000 гривень. Погодившись на гру «Більше-менше», киянка змогла подвоїти свій виграш та виграти у конкурсі 40 000 гривень. Другою героїнею, якій вдалось виграти 40 000 гривень, виявилася пані Наталія з Черкас, яка додзвонилася до студії недільного ранку та миттєво виграла 20 000 гривень. Погодившись ризикнути та зіграти з ведучими у гру «Більше-меньше», пані Наталії пощастило виграти 40 000 гривень.   

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» вітає всіх переможців тиражу та радить їм звернутися на гарячу лінію за телефоном 0 (800) 21 00 65 для отримання консультації щодо оформлення виграшів.Подiлитися:
10 вересня 2018
Ми у Viber!