МСЛ за відповідальну гру!
Гра починається з 18-ти років!
Новини

«Лото-Забава»: У Нікополі виграно 1 000 000 гривень!

Розіграш 996-го тиражу «Лото-Забава», що відбувся 9 вересня 2018 року, подарував Україні нового лотерейного мільйонера. Один мільйон гривень було виграно у м.Нікополь (Дніпропетровська область). Цього разу щасливою точкою продажу став фірмовий стіл «М.С.Л.», розташований у супермаркеті «АТБ» на проспекті Трубників, 25. Номер виграшного білета № 0257373.  

Гравець став 303-м щасливчиком на лічильнику мільйонерів «Лото-Забава». Нагадуємо, що на початку розіграшу «Лото-Забава» уся увага гравців прикута до номеру першої кульки. Цей номер визначає суму призу в категорії «за три горизонталі з двома пільговими підковками». Кулька з парним числом гарантує виграш 1 000 000 гривень. 9 вересня першою випала кулька з парним числом 2. 

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» запрошує новоспеченого переможця приєднатися до закритого елітного «КЛУБУ МІЛЬЙОНЕРІВ «М.С.Л.», узяти учаcть у ексклюзивній подарунковій програмі «Два дні з життя мільйонера» для двох осіб та завітати до студії «Лото-Забава». Цією пропозицією вже скористалися Валерій Садовенко та його дружина, які провели незабутній уїк-енд у столиці протягом 1-2 вересня.

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» вітає головного переможця 996-го тиражу  та  радить звернутися на гарячу лінію за телефоном 0(800) 21 00 65 для отримання консультації щодо оформлення виграшу. 

Подiлитися:
10 вересня 2018
Ми у Viber!