МСЛ за відповідальну гру!
Гра починається з 18-ти років!
Новини

Компанія «М.С.Л.» приєдналась до Асоціації рітейлерів України

На початку вересня 2018 року компанія «М.С.Л.», яка має понад 5 000 пунктів розповсюдження лотерей в усіх підконтрольних регіонах нашої країни, приєдналася до Асоціації рітейлерів України (RAU).

Нагадаємо, що це - профільне об’єднання гравців ринку роздрібної торгівлі та компаній, безпосередньо пов’язаних з рітейлом. Асоціація заснована у квітні 2013 року. До неї входять понад 100 провідних українських і міжнародних брендів сфери роздрібної торгівлі. Місія Асоціації – спрямовувати спільні зусилля компаній роздрібної торгівлі в процесі становлення та розвитку цивілізованого ринку рітейлу України. Головними цінностями RAU є побудова довірчих партнерських відносин, а пріоритетна компетенція організації - структурний вплив на ринок шляхом об’єднання його учасників.

Коментарі заступника генерального директора «М.С.Л.» з мережі продажів Світлани Євдокимової: «Асоціація рітейлерів України на сьогодні є значущим гравцем на бізнес-ринку України та спільнотою справжніх професіоналів. Тому рішення про вступ компанії «М.С.Л.» до RAU було прийнято досить легко, адже ми поділяємо головну мету Асоціації - створення цивілізованого прозорого бізнес-ринку в державі.

«М.С.Л.» уже майже півстоліття є лідером вітчизняної лотерейної галузі. У нас є досвід і знання, які напрацьовані за ці роки. У той же час, справжні прориви та трансформації неможливі, якщо компанія не вивчає досвід інших категорій. Наша філософія - open mind. Ми відкриті для всього нового та із задоволенням будемо вивчати досвід наших колег.

Упевнена, що це буде довгострокова та плідна співпраця, як для бізнесу, так і для ринку в цілому».

Керівництво та колектив RAU привітали компанію «М.С.Л.» зі вступом до Асоціації та висловили сподівання на довге, успішне, взаємовигідне співробітництво. Виконавчий директор Асоціації рітейлерів України Оксана Приходько зазначила: «Створення цивілізованого ринку роздрібної торгівлі неможливе без свідомого об’єднання зусиль ключових гравців цієї сфери, профільних асоціацій, органів державної влади та професіоналів ринку. Тому ми дуже раді вітати «М.С.Л.» серед членів нашої Асоціації: це дозволить консолідувати зусилля та знання наших команд, створить ефект синергії на шляху до побудови чесних і прозорих правил гри, додасть експертизи нашим компаніям».

Подiлитися:
4 вересня 2018
Ми у Viber!