МСЛ за відповідальну гру!
Гра починається з 18-ти років!
Новини

«Лото-Забава»: у Фастові виграно 1 000 000 гривень

2-го вересня 2018 року, під час розіграшу тиражу №995 всеукраїнської лотереї «Лото-Забава» стало відомо про появу нового мільйонера. Ним виявився гравець, якому пощастило закреслити у своєму білеті три горизонталі в одному ігровому полі з однією пільговою підковкою. Номер виграшного білету: 0266730.

Наразі відомо, що його було придбано у Київській області, а саме у місті Фастів, у «ЛОТО маркеті», що розташований за адресою: вулиця Шевченко, 1. Цей переможець став 302-м на лічильнику мільйонерів «Лото-Забава» за весь час та вже 23-м цього року.

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» щиро вітає головного переможця 995-го тиражу та радить звернутися на гарячу лінію за телефоном 0(800) 21 00 65 для отримання консультації щодо оформлення виграшу.

Разом із тим «М.С.Л.» запрошує щасливця приєднатися до закритого «КЛУБУ МІЛЬЙОНЕРІВ «М.С.Л.» та взяти участь у ексклюзивній подарунковій програмі «Два дні з життя мільйонера», яка розрахована на двох осіб та передбачає цілу низку незабутніх розваг. Усіма перевагами членства у «КЛУБІ МІЛЬЙОНЕРІВ «М.С.Л.» вже встигли скористатися чимало переможців. Серед них і Садовенко Валерій з міста Київ, який 1-2 вересня отримав свої перші уроки мільйонерського життя разом з дружиною Валентиною. На них очікували: участь у прямому ефірі «Лото-Забава», бранч з ведучими - Ларисою Руснак та Анатолієм Гнатюком, участь у професійній фотосесії, відвідування престижних ресторанів і спа-салону та багато іншого.

А познайомитися з іншими історіями членів «КЛУБУ МІЛЬЙОНЕРІВ «М.С.Л.» можна на офіційному сайті оператора державних лотерей «М.С.Л.» у відповідному розділі.

Подiлитися:
3 вересня 2018
Ми у Viber!