МСЛ за відповідальну гру!
Гра починається з 18-ти років!
Новини

«Лото-Забава»: Останній переможець літньої акції завітав до студії

Акція «Твоя ідеальна відпустка» успішно фінішувала 19 серпня 2018 року з призовим фондом у 1 350 000 гривень, а минулої неділі під час розіграшу 994-го тиражу «Лото-Забава» від 26 серпня 2018 року до студії завітав останній щасливчик акції. Ним стала мешканка Кропивницького, бухгалтер готельного підприємства - Анна Черкасенко-Цегульська, яка приїхала до Києва разом з чоловіком. Пані Анна дуже сподівалась виграти в акцію, грала від самого старту та купувала по шість білетів. Надія справдилася, і переможниця змогла приміряти стрічку «Молодець» та отримати призовий сертифікат з рук улюблених ведучих. Витрачати виграні 150 000 гривень пані Анна планує на сімейну відпустку біля моря, адже оксамитовий сезон лише розпочинається.  

Під час розіграшу 994-го тиражу були виграні 100 000 гривень у конкурсі «Багаті та Відомі». Фортуна посміхнулася Віталію Лящевському, який приїхав з міста Кам‘янського (Дніпропетровська область) та знаходився у студії під №10 у жовтому ряді. Пан Віталій опинився на знімальному майданчику «Лото-Забава» уже вдруге за свій 15-річний лотерейний стаж та твердо вирішив без призу додому не вертатися. Так і трапилося, переможець подвоїв у «Супер грі» свій початковий приз та виграв 100 000 гривень.  

В інтерактивному конкурсі для телеглядачів «Мані на дивані» обидва переможці – Юлія Іванівна з Одеси та пан Олександр з Полтавщини, виграли по 20 000 гривень кожен та вирішили не випробовувати свою удачу у додатковій грі «Більше-менше», де кожен з гравців має змогу подвоїти свій виграш до 40 тисяч гривень.  

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» вітає всіх переможців тиражу та радить їм звернутися на гарячу лінію за телефоном 0 (800) 21 00 65 для отримання консультації щодо оформлення виграшів.


Подiлитися:
27 серпня 2018
Ми у Viber!