МСЛ за відповідальну гру!
Гра починається з 18-ти років!
Новини

24 і 25 серпня – телемарафон українських зірок за підтримки лотереї Мегалот

На честь Дня Незалежності України на каналі «ЕСПРЕСО» 24 і 25 серпня 2018 року відбудеться телемарафон «Криворівня - літня столиця України». Глядачів порадують піснями найкращих українських музикантів: Kozak System, Марія Бурмака, Христина Соловій, «Мандри», Анжеліка Рудницька, Соломія Чубай та «Джалаліпіта», а також польський гурт «Тарака». Генеральний спонсор трансляції – державна лотерея «Мегалот» від «М.С.Л.».

До цієї святкової програми увійдуть кращі виступи вітчизняних виконавців, які відбулись у рамках Першого міжнародного форуму Східної та Центральної Європи Via Carpatia. Нагадаємо, що ця знакова культурна та суспільна подія країни проходила з 23 по 30 червня 2018 року в селі Криворівня (Івано-Франківська область).

Окрім потужного політико-економічного блоку, на заході була представлена насичена програма, яку складали: фестиваль народної творчості, кінофестиваль Transcarpatia, гуцульський фестиваль «Полонинське літо», проект Made in Ukraine, фестиваль музики та мистецтва Sounds of CARPATIA тощо. Понад 400 артистів тішили своєю творчістю більше 50 000 глядачів. І саме найяскравіші моменти цього грандіозного шоу з мальовничих полонин Карпат телеглядачі побачать на каналі «ЕСПРЕСО» за підтримки державної лотереї «Мегалот» від «М.С.Л.» у телеверсії концерту «Криворівня - літня столиця України». Музика з самого серця Карпат лунатиме в ефірі 24 серпня з 21:00 та 25 серпня з 20:00.


Подiлитися:
23 серпня 2018
Ми у Viber!