МСЛ за відповідальну гру!
Гра починається з 18-ти років!
Новини

«Льодограй»: на п’єдесталі Всеукраїнських змагань з фігурного катання

4-6 березня на сучасній арені УНТЦ «Льодограй», збудованій оператором державних лотерей  «М.С.Л.»,  відбувся 6 етап Всеукраїнських змагань юних фігуристів.

Більше ніж 150 учасників з Києва, Білої Церкви, Сум, Дніпра, Кривого Рогу, Одеси, Рівного, Харкова, Чернівців, Кропивницького та Богуславу взяли участь у цьому турнірі. Також, на 6 етап приїхала професійна команда рефері, на чолі з Наталією Кругловою  (суддя міжнародної категорії).

7 вихованців Олени Амосової  (головного тренера УНТЦ «Льодограй» ) представляли Богуслав. Вже в перший день Юліана Вільгань виборола 1 місце в категорії дівчата 2007-2008 р.н. категорія Б, Аліна Онищенко та Євген Остапенко - 1 місце в категорії танцювальний дует, а Мілана Сіра зайняла другу сходинку в категорії дівчата 2009-2010 р.н. категорія Б. Вона вперше приймала участь у змаганнях спортивного рівня, до цього дівчинка змагалася лише серед аматорів.

Наступними днями свою вправність на льоду продемонстрував  Олександр Хілініченко у категорії юнаки КМС. Він виборов друге  місце.

Максимальний призовий фонд за 1 місце становив 5000 гривень. А також кожному учаснику спонсор змагань «Добра ферма» дарував краплину здоров’я  -  пляшку смачного молока.

Вхід для глядачів був вільним, а вболівальники, яким не вдалось приїхати на змагання, мали змогу спостерігати за своїми фаворитами у прямому ефірі.

Проведення наступного етапу змагань планується  19-23 березня у Харкові, а фінал відбудеться в Одесі у квітні 2018 року.

УНТЦ «Льодограй» та  оператор державних лотерей «М.С.Л.» бажають спортсменам незламної сили волі та витримки! 


Подiлитися:
6 березня 2018
Ми у Viber!