МСЛ за відповідальну гру!
Гра починається з 18-ти років!
Новини

Звернення «М.С.Л.» до РНБО щодо зняття санкцій: кроки влади

2 червня 2017 року на прес-конференції для представників рейтингових ЗМІ в інформаційному агентстві «Інтерфакс-Україна» оператор державних лотерей «М.С.Л.» звернувся до Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) з вимогою виключити компанію з санкційного списку. Тоді віце-президент «М.С.Л.» Євген Власенко пообіцяв організувати громадський контроль за роботою державних установ по суті цієї заяви.

З метою інформування усіх зацікавлених сторін щодо розгляду звернення компанії, повідомляємо наступне.

Лист на адресу РНБО з відповідним зверненням від ТОВ «М.С.Л.» (вих.№828 від 02.06.2017) було отримано адресатом 02.06.2017.

12.06.2017 компанією була отримана відповідь (вих.№990/14-06/2-17 від 09.06.2017) від заступника секретаря РНБО України пана Олександра Литвиненка, в якій йдеться про те, що в Апараті Ради національної безпеки та оборони України звернення розглянули та направили його за належністю до Кабінету Міністрів України. Про результати розгляду, як зазначено у цьому листі, компанія буде поінформована Кабінетом Міністрів України в установленому порядку.

Звертаємо увагу на те, що до компетенції Кабінету Міністрів України не віднесено прийняття рішень про скасування персональних санкцій (виключення компанії із санкційного списку).

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» із нетерпінням очікує на відповідь та, в рамках впровадженого громадського контролю за розвитком подій, планує опублікувати її на своєму офіційному сайті.


Поділитися:
14 червня 2017
Ми у Viber!