МСЛ за відповідальну гру!
Гра починається з 18-ти років!
Новини

«Лото-Забава»: Вітаємо нового мільйонера з Луцька!

11 червня під час проведення тиражу №931 у прямому ефірі всеукраїнської лотереї «Лото-Забава» Фортуна обрала нового мільйонера. Ним виявився гравець із міста Луцьк, який придбав білет №0009982 у «ЛОТО маркеті», що розташувався за адресою: проспект Перемоги, 10. Звертаємо увагу, що цей щасливчик став вже сьомим, кому посміхнулась удача на суму із шістьма нулями у цьому році. А всього ж за весь час проведення «Лото-Забава» мільйонерами та мультимільйонерами стали вже 266 українців.

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» вітає гравця з виграшем у 1 млн. гривень та з нетерпінням очікує на нього у найближчому представництві для оформлення призу. Перелік представництв та їх адреси можна знайти на офіційному сайті компанії. 

Переможець традиційно запрошується стати членом закритого елітного «Клубу мільйонерів «М.С.Л.» та завітати до Києва, щоб узяти участь у спеціальній VIP-програмі - «Два дні з життя мільйонера», яка розрахована на двох осіб (переможця та його супутницю або супутника), щоб відзначити цю незабутню подію, поринути у світ емоцій заможного життя та розділити щасливі миттєвості. Кульмінаційною подією цих двох днів стане недільний прямий ефір «Лото-Забава», де улюбленця долі особисто привітають ведучі - Лариса Руснак та Анатолій Гнатюк й урочисто вручать почесному гостю призовий сертифікат на 1 млн. гривень.

Поділитися:
12 червня 2017
Ми у Viber!