МСЛ за відповідальну гру!
Гра починається з 18-ти років!
Новини

Мегаприз у 6 150 000 гривень виграно в Дніпрі!

18 лютого у державній лотереї «Мегалот» під час проведення тиражу №1615 зірвали Мегаприз розміром у 6 150 000 гривень. Наразі відомо, що виграшна ставка була зроблена в місті Дніпро, а саме на точці продажу лотерейних білетів «М.С.Л.», що розташувалась у ТРЦ «Караван» на вулиці Нижньодніпровська, 17. І вже сьогодні, 20 лютого переможець звернувся за своїм виграшем!

Тож вже зараз нам відомо, що новим українським мультимільйонером став 35 річний пан Євген з міста Дніпро. У своїй ігровій картці переможець вирішив скористатися системною ставкою, що вказує на наявність чималого досвіду гри саме в лотерею «Мегалот». Загальна вартість його чека склала 140 гривень. При цьому, мінімальна вартість однієї гри - 5 гривень. Наразі цей виграш є найбільшим серед усіх виграшів у лотереях компанії у 2017 році.

Зі слів переможця, грати в «Мегалот» він почав 6-7 років тому. Протягом всього цього часу Євген був твердо налаштований на виграш, адже вважає, що головний секрет гри – віра в себе та свій успіх. Принаймні, саме ця думка допомогла переможцеві зірвати один із найбільших призів лотереї.

В пана Євгена є дружина та двоє дітей. Той із задоволенням розповідає, що рідні завжди підтримували його хобі, адже переможець грає не щотиражу, а тільки в залежності від натхнення та бажання. 

Вже зараз володар Мегапризу планує, куди саме витратить свій виграш. З його слів, перш за все необхідно буде організувати нове житло та автомобіль. Обов’язково треба відкласти гроші на освіту своїм дітям. А ту чималу частину грошей, яка залишиться після першочергових витрат, буде розподіляти в залежності від потреб.

Нагадаємо, що за правилами гри, для того, аби виграти Мегаприз лотереї «Мегалот», необхідно вгадати 6 чисел із 42, які гравець обирає самостійно. Гра за системою, якою скористався переможець, дозволила збільшити шанси на виграш, оскільки дала можливість вибрати для гри не 6 чисел, як звичайно, а 7, 8, 9 або 10.

Цікаво, що пан Євген мав змогу виграти Мегаджек-пот у 12 550 000 гривень, якби витратив додаткові 9 гривень на спеціальні кульки, які збільшують виграші у 2 рази - Мегакульки. Саме завдяки ним у 2014 році гравець з міста Бердичів Житомирської області виграв один з найбільших джекпотів України розміром у 15 мільйонів гривень! 

Оператор державних лотерей привітав переможця та запросив його відвідати столицю України. Тут щасливчик отримає сертифікат на VIP-програму «Два дні з життя мільйонера» від «Клубу мільйонерів «М.С.Л.». Отже, очікуємо на рішення нового українського мультимільйонера.


Подiлитися:
20 лютого 2017
Ми у Viber!