МСЛ за відповідальну гру!
Гра починається з 18-ти років!
Новини

«Лото-Забава»: Виграно третій мільйон підряд!

28 серпня у тиражі №890 найпопулярнішої сімейної лотереї України «Лото-Забава» виграно черговий приз розміром в 1 000 000 гривень! Новим мільйонером став власник лотерейного білету №101055, який був придбаний у місті Чернівці в магазині «Фотосвіт», що розташований на вулиці Головній, 145. 

Відомо, що  гравець придбав два лотерейних білети вартістю 10 гривень кожен. Таким чином, новий мільйонер витратив на гру всього 20 гривень. До речі, лотерейний білет було придбано у День Незалежності України – 24 серпня.

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» щиро вітає переможця та запрошує його відвідати найближче представництво для оформлення виграшу. Традиційно, новоспечений мільйонер  запрошується до Києва, де йому подарують ВІП-програму «Два дні з життя мільйонера» від «Клубу мільйонерів «М.С.Л.» та у прямому ефірі «Лото-Забава» урочисто вручать призовий сертифікат на виграш.

Цікаво, що один із головних призів лотереї розміром в 1 мільйон гривень виграється вже третій тиждень підряд! Нагадаємо, що у двох попередніх тиражах лотереї «Лото-Забава» по мільйону гривень дісталось гравцям з міста Черкаси (тираж №888) та села Рокитне Рівненської області  (тираж №889).

«Лото-Забава» - найпопулярніша українська лотерея, розіграші якої відбуваються у прямому ефірі. Спостерігати за розіграшами може кожен бажаючий, адже вони відбуваються щонеділі о 9:00 на телеканалі «1+1». 

Також, віднедавна зіграти в «Лото-Забава» можна де завгодно завдяки можливості онлайн-покупки лотерейного білета! Для цього необхідно відвідати офіційну сторінку лотереї «Лото-Забава» , зареєструватися на спеціальному порталі та натиснути «Купити білет». 

Більш детальну інформацію шукайте тут.

Подiлитися:
29 серпня 2016
Ми у Viber!